Garlic moon

Tai jaunas, 2021 metais startavęs šeimos verslas. Esame įsikūrę Pyplių kaime netoli Kačerginės, kaimo turizmo sodyboje „Kačerginės pamiškė“.

Su didžiule meile ir aistra nėrėme į kiek neįprastą veiklą Lietuvoje – Juodųjų česnakų gamybą.

Garlic moon

„Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės žurnalistai jau šeštus metus vysto puikią idėją – rašo ir kuria video reportažus apie jaunus žmones, kurie Lietuvoje drąsiai įgyvendina savo sumanymus. Jų sėkmės istorijas galima pavadinti lietuviškąja DNR, kitaip – lietuviškuoju verslo genu.

Garlic moon 2022 metais apdovanotas Verslo geno šeimos verslo nominacijoje.

Siužetą apie Garlic moon veiklą galite stebėti čia:

Garlic moon

Gera gyventi, auginti vaikučius, kurti ir dirbti Kauno rajone. Ir smagu, kai darbus pastebi ir įvertina :)

Kauno rajono verslininkų pagerbimo šventėje, konkurse „Sukurta Kauno rajone 2022”, Garlic moon juodieji česnakėliai buvo apdovanoti specialiuoju prizu.

Garlic moon

Ar kaime gyventi gera? LRT žurnalistai uždavė šį klausimą mūsų šeimai. Taip, kaime gyventi gera! Plačiau apie Garlic moon šeimynos gyvenimo kaime subtilybes ir juodojo česnako gamybą - LRT laidoje Kaime gyventi gera, kurią galite stebėti paspaudę šią nuorodą:

Garlic moon

Garlic moon šeimyną aplankė charizmatiškasis italas Gian Luca Demarco, kuris nuolatos pabrėžia, jog Lietuvos gyventojai savo mitybos neįsivaizduoja be česnako, kuriuo pagardinti galėtų kone kiekvieną patiekalą. Vis dėlto ne visi žino, jog Lietuvoje galima įsigyti ir fermentuoto, juodojo česnako.

Apie Gian Luca Demarco viešnagę mūsų Garlic moon ūkyje ir pažintį su juodaisiais česnakėliais galite žiūrėti La Maistas laidoje paspaudę šią nuorodą:

Apie mus rašo:

LRytas.lt. Moksliniai eksperimentai su 100 kg česnakų įstūmė į šeimos verslą – nustebsite, ką kauniečiai išdarinėja su šia daržove. Skaitykite daugiau:

bznstart.lt Unikalus širdį užvaldęs verslas. Apie Garlic moon veiklos pradžią ir atsiradimo istoriją galite skaityti paspaudę nuorodą:

Delfi portalas. Sparčiai populiarėjantis juodasis česnakas – naujasis jaunystės eliksyras? Mokslų daktarė pasakė, ko iš jo galima tikėtis

TV3 portalas. Lietuvių virtuvę užkariauja juodasis česnakas: tinka net su desertais ir neturi nemalonaus kvapo
| Visą straipsnį galite rasti: 

Verslo žinios. Juodieji česnakai – nauja kulinarinio ir sveikatos verslo niša

DELFI. Lietuvos kaime įsuko šeimos verslą: gaminti neįprastą produktą pradėjo pirmieji